У Києві з 22 березня зупинять пасажирські перевення, повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков у коментарі під своїм постом.

Планують зупинити усі пасажирські перевезення, окрім екстрених служб, аптек і продуктових магазинів.

Станом на 21 березня в Україні підтвердили 41 ВИПАДОК COVID-19: у Чернівецькій області − 25 випадків, Житомирській − 2 випадки, Київській − 4 випадки, Донецькій − 1 випадок, Дніпропетровській − 2 випадки, Івано-Франківській − 1 випадок, Харківській − 1 випадок, Тернопільській – 1 випадок, у Києві − 3 випадки, у Львові − 1 випадок.

Наразі в Україні 3 летальні випадки від COVID-19 в Україні.


ЧИТАЙТЕ, ЩО РОБИТИ, ЯКЩО У ВАС Є ПІДОЗРА НА КОРОНАВІРУС.

Уряд ЗАПРОВАДИВ КАРАНТИН в Україні на три тижні у зв’язку з поширенням коронавірусу COVID-19, а у Києві − з 12 березня до кінця місяця. З 15 березня держава на два тижні ЗАКРИЛА КОРДОНИ для іноземних громадян.

У Києві 16 березня зафіксували перші два випадки коронавірусу. Містян закликають не панікувати, а відповідально дотримуватись режиму карантину та не виходити без нагальної потреби із дому. З 17 березня у Києві обмежили роботу закладів громадського харчування і ТРЦ.

Режим надзвичайної ситуації запровадили у Києві, Івано-Франківській, Київській, Житомирській, Дніпропетровській та Чернівецькій областях.