У Києві запроваджують режим надзвичайної ситуації через поширення коронавірусу Covid-19. Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

«Жодних нових обмежень наразі не передбачається. Режим надзвичайної ситуації покликаний мобілізувати зусилля для боротьби з поширенням COVID-19», − написав він.

Також режим надзвичайної ситуації встановлюють у Івано-Франківській області.

Режим надзвичайної ситуації вводять за рішенням уряду. Його впроваджують, коли в області порушені нормальні умови для життя: під час епідемій, стихійних лих чи техногенних катастроф.

Надзвичайна ситуація передбачає карантин та ізоляцію хворих, посилену охорону громадського порядку і патрулювання, надання екстреної медичної допомоги, посилена дезінфекція і спеціальна обробка техніки.

Водночас режим надзвичайної ситуації не обмежує права і свободи людей, як у випадку з надзвичайним станом. 

Режим надзвичайної ситуації також запровадили у Київській, Житомирській, Дніпропетровській та Чернівецькій областях.


ЧИТАЙТЕ, ЩО РОБИТИ, ЯКЩО У ВАС Є ПІДОЗРА НА КОРОНАВІРУС.

Уряд ЗАПРОВАДИВ КАРАНТИН в Україні на три тижні у зв’язку з поширенням коронавірусу COVID-19, а у Києві − з 12 березня до кінця місяця. З 15 березня держава на два тижні ЗАКРИЛА КОРДОНИ для іноземних громадян.

У Києві 16 березня зафіксували перші два випадки коронавірусу. Містян закликають не панікувати, а відповідально дотримуватись режиму карантину. З 17 березня у Києві обмежать роботу закладів громадського харчування і ТРЦ.