Мер Києва Віталій Кличко заявив, що місто не розглядає можливості частково відновлювати роботу метро на час карантину.

«Люди, які заявляють про це, не є фахівцями, не є відповідальними за транспортну галузь. По-друге, це може бути персональна думка, яку вони висловлюють», – коментує Кличко.

Міська влада створює маршрути наземного транспорту, які дублюють маршрути метро. Але наразі їх ще не достатньо, зазначає Кличко. Водночас скасування руху метрополітену до 3 квітня – вимушений захід.

«Ми розуміємо, що обмеження пересування містом – це дуже незручно для його мешканців. Але наше завдання, щоб вірус не розповсюджувався стрімко. І одна з рекомендацій міжнародних експертів, зокрема, наших колег з Уханя – це обмеження соціальних контактів», – додав він.

Раніше секретар Київради Володимир Прокопів заявив, що у Києві розробляють план, щоб відновити роботу метро, але з обмеженнями.

Метро у Києві припинило роботу о 23:00 17 березня. У Києві 18 березня утворилися черги людей до громадського транспорту через закриття метрополітену. Пасажири були без масок, хоча в КМДА обіцяли не пускати у транспорт пасажирів без масок.

«Київпастранс» запустив нові маршрути громадського транспорту, щоб компенсувати закриття метро, а також планує запустити додаткові шатли.


Уряд ЗАПРОВАДИВ КАРАНТИН в Україні на три тижні у зв’язку з поширенням коронавірусу COVID-19, а у Києві − з 12 березня до кінця місяця. З 15 березня держава на два тижні ЗАКРИЛА КОРДОНИ для іноземних громадян.

У Києві 16 березня зафіксували перші два випадки коронавірусу. Містян закликають не панікувати, а відповідально дотримуватись режиму карантину. З 17 березня у Києві обмежать роботу закладів громадського харчування і ТРЦ.

У Київській області запровадили режим надзвичайної ситуації через поширення коронавірусу.

 Читайте «Нормальні новини» в телеграмі

Обкладинка: Анна Бобирєва / The Village Україна