У Києві планують запустити додаткові маршрути наземного транспорту, які будуть дублювати гілки метро. Про це повідомив генеральний директор «Київпастрансу» Дмитро Левченко, пише «Укрінформ».

«На сьогодні у «Київпастрансу» є маршрути, які перетинають чи дублюють лінії метрополітену. Але зараз ми розробляємо додаткові маршрути, так звані шатли, які курсуватимуть саме по гілці метро з мінімальною кількістю зупинок. Це все в процесі, і вже завтра це буде прийнято спільно з адміністрацією міста», − розповів він.

За словами Левченка, «Київпастранс» має додатковий транспорт, який поки не застосовують, бо людям під час карантину не потрібно виходити з дому та користуватися громадським транспортом без нагальної потреби.

У Києві утворилися черги людей до громадського транспорту через закриття метрополітену

Читайте, які вже маршрути запустив «Київпастранс», щоб компенсувати закриття метро.


Уряд ЗАПРОВАДИВ КАРАНТИН в Україні на три тижні у зв’язку з поширенням коронавірусу COVID-19, а у Києві − з 12 березня до кінця місяця. З 15 березня держава на два тижні ЗАКРИЛА КОРДОНИ для іноземних громадян.

У Києві 16 березня зафіксували перші два випадки коронавірусу. Містян закликають не панікувати, а відповідально дотримуватись режиму карантину. З 17 березня у Києві обмежать роботу закладів громадського харчування і ТРЦ.

У Київській області запровадили режим надзвичайної ситуації через поширення коронавірусу.

 Читайте «Нормальні новини» в телеграмі

Обкладинка: «Київпастранс»