На час карантину у Києві працюватимуть маршрутки, а також тролейбуси й автобуси. Плату за проїзд не підвищать, але контролюватимуть, щоб усі пасажири були в масках. Про це на брифінгу повідомив заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Київпастранс» і приватні перевізники будуть працювати у штатному для себе режимі, ніхто кількість автобусів збільшувати не буде, враховуючи, що усі містяни мають залишатись вдома. Користуватись громадським транспортом мають виключно ті, кому треба першочергово дістатися на роботу», – сказав він.

Кількість пасажирів в автобусах (не більше як 10) будуть контролювати працівники поліції та працівники санепідемслужби.

«З 18 березня допуск до пасажирського транспорту буде лише в масках. Пасажир, який не має маски, не буде допускатись до перевезення у транспорті», – наголосив Поворозник.

Підвищувати вартість проїзду у київських маршрутках і тролейбусах на час карантину не будуть. Крім того, до кінця карантину будуть працювати всі платіжні засоби, що є на сьогодні.


ЧИТАЙТЕ, ЩО РОБИТИ, ЯКЩО У ВАС Є ПІДОЗРА НА КОРОНАВІРУС.


У Києві 16 березня зафіксували перші два випадки коронавірусу. Містян закликають не панікувати, а відповідально дотримуватись режиму карантину. З 17 березня у Києві обмежать роботу закладів громадського харчування і ТРЦ.

Уряд вирішив з 18 БЕРЕЗНЯ зупинити роботу метрополітенів і заборонити внутрішні перевезення в Україні – авіа, залізничні та автобусні. На час карантину штрафуватимуть власників київських магазинів, продавці у яких працюють без масок. Перевірки магазинів проводитимуть інспектори Держпродспоживслужби.

Уряд ЗАПРОВАДИВ КАРАНТИН в Україні на три тижні у зв’язку з поширенням коронавірусу COVID-19, а у Києві − з 12 березня до кінця місяця. З 15 березня держава на два тижні ЗАКРИВАЄ КОРДОНИ для іноземних громадян.

Обкладинка: КМДА