Сервіси виклику авто Bolt та Uber будуть безкоштовно перевозити медиків у Києві на роботу та додому. Про це повідомляє мер Києва Віталій Кличко.

«Служби таксі Bolt та Uber висловили готовність безкоштовно перевозити медичних працівників, які їдуть на роботу та з роботи. Сьогодні міська влада опрацьовує з головними лікарями медзакладів механізм втілення цієї ініціативи», – коментує Кличко.

Водночас у місті розробляють маршрути довезення на роботу медиків та інших фахівців, які забезпечують життєдіяльність міста. Це буде комунальний транспорт і транспорт підприємств, де працюють спеціалісти.


Метро у Києві припинило роботу о 23:00 17 березня. У Києві 18 березня утворилися черги людей до громадського транспорту через закриття метрополітену. Пасажири були без масок, хоча в КМДА обіцяли не пускати у транспорт пасажирів без масок.

«Київпастранс» запустив нові маршрути громадського транспорту, щоб компенсувати закриття метро, а також планує запустити додаткові шатли.

Уряд ЗАПРОВАДИВ КАРАНТИН в Україні на три тижні у зв’язку з поширенням коронавірусу COVID-19, а у Києві − з 12 березня до кінця місяця. З 15 березня держава на два тижні ЗАКРИЛА КОРДОНИ для іноземних громадян.

У Києві 16 березня зафіксували перші два випадки коронавірусу. Містян закликають не панікувати, а відповідально дотримуватись режиму карантину. З 17 березня у Києві обмежили роботу закладів громадського харчування і ТРЦ.

У Київській області запровадили режим надзвичайної ситуації через поширення коронавірусу.

 Читайте «Нормальні новини» в телеграмі