В аеропорту «Бориспіль» виявили пасажира, інфікованого коронавірусом, повідомили у Кабміні.

Пасажир, який прилетів в Україну, поскаржився на погане самопочуття, після чого чоловіку провели експрес-тест. Він показав позитивний результат і підтвердив захворювання на коронавірус. Пацієнта доставили до інфекційного відділення лікарні.

За одну добу неділі, 22 березня, в аеропорту опитали про стан здоров’я і виміряли температуру понад 15 000 пасажирів. Більш як 13 000 з них – це українці, які повернулися з-за кордону.


ЧИТАЙТЕ, ЩО РОБИТИ, ЯКЩО У ВАС Є ПІДОЗРА НА КОРОНАВІРУС.

Уряд ЗАПРОВАДИВ КАРАНТИН в Україні на три тижні у зв’язку з поширенням коронавірусу COVID-19, а у Києві − з 12 березня до кінця місяця. З 15 березня держава на два тижні ЗАКРИЛА КОРДОНИ для іноземних громадян.

Метро у Києві припинило роботу 17 березня. З 23 березня в Києві ЗАБОРОНЯТЬ рух громадського транспорту, перевозитимуть тільки медиків, рятувальників, поліцейських, комунальників, працівників продуктових магазинів та аптек, а також співробітників стратегічних підприємств.

Режим надзвичайної ситуації запровадили у Києві, Івано-Франківській, Київській, Житомирській, Дніпропетровській, Чернівецькій, Донецькій та Харківській областях.

 Читайте «Нормальні новини» в телеграмі