195 годин простояв громадський транспорт під час повітряних тривог за шість місяців, із серпня 2022-го, повідомляє ініціатива «Пасажири Києва».

«За ці шість місяців, на щастя, ми не маємо фактів обстрілів громадського транспорту в Києві та постраждалих серед пасажирів», – додають «Пасажири Києва».

Водночас маршрутки, регіональні автобуси, кільцева електричка й таксі продовжували курсувати навіть під час повітряних тривог.

Київ – один із семи обласних центрів України, де зупиняють громадський транспорт під час повітряних тривог. Його не зупиняють навіть у тих містах, що розташовані ближче до кордону з РФ (Чернігів, Суми) й зони бойових дій (Дніпро, Запоріжжя), відзначають «Пасажири Києва». Не зупиняють транспорт також в Одесі й Полтаві.

Цей матеріал підготували за підтримки наших читачів


З 1 серпня наземний громадський транспорт у Києві під час повітряної тривоги повинен зупиняти рух. Передбачається, що пасажири на цей час ховатимуться в укриттях.

Ми пояснювали, чому це погана ідея. Ми також говорили про це з першим заступником голови КМДА Миколою Поворозником і запитували, чому вирішили ухвалити таке рішення.

Петиція за скасування цього рішення набрала необхідну кількість голосів, однак міський голова Віталій Кличко відмовився скасувати його, хоча петицію підтримало кілька комісій Київради. У Київраді зареєстрували проєкт рішення, що має змусити наземний транспорт працювати під час повітряних тривог.

Тільки протягом серпня-жовтня комунальний транспорт Києва не працював 122 години. За чотири місяці місто втратило 1,3 мільярда гривень від зупинки транспорту під час тривог.

 Читайте «Нормальні новини» в телеграмі