Міський голова Києва Віталій Кличко пояснив, чому дані про кількість хворих на коронавірус від міської влади відрізняються від даних Міністерства охорони здоров’я.

«У нас різний алгоритм підрахунку та подачі інформації. Ми отримуємо дані від держустанови «Міський лабораторний центр МОЗ України». Оперативно, пізно ввечері − одразу після завершення лабораторних досліджень зразків, які надійшли в установу. І після обробки даних. А МОЗ отримує цю інформацію вранці наступного дня. І, скоріш за все, враховує її вже в статистику наступного дня», − розповів Кличко.

За його словами, міська влада отримує деталізовану інформацію від фахівців про кількість хворих жінок, дітей та чоловіків у Києві.

Станом на 9 квітня у Києві вже 335 підтверджених випадків захворювання на COVID-19за минулу добу зафіксували 41 випадок коронавірусу, одна людина померла.


3 квітня уряд схвалив ДОДАТКОВІ ОБМЕЖЕННЯ в Україні під час карантину – ЧИТАЙТЕ ЯКІ. Офіційно обмеження триватимуть до 24 квітня. Водночас не стали зупиняти товарообіг, промислові підприємства і критичну інфраструктуру.

 Читайте «Нормальні новини» в телеграмі

Обкладинка: КМДА