У гуртожитку, в якому мешкає студент, який інфікувався коронавірусом, провели санітарну обробку, повідомляє ДСНС.

Гуртожиток Київської муніципальної академії музики імені Глієра розташований на вулиці Дашавській, що у Соломянському районі. Санацію у цьому гуртожитку вже проводили 14 березня.

У період з 5 по 10 березня хлопець контактував з родичами жінки з Радомишля Житомирської області, яка померла від коронавірусу.

Студента 13 березня доставили до Олександрівської лікарні Києва з підозрою на коронавірус. Діагноз підтвердили, хлопець зараз в інфекційному відділенні лікарні.


ЧИТАЙТЕ, ЩО РОБИТИ, ЯКЩО У ВАС Є ПІДОЗРА НА КОРОНАВІРУС.


В Києві 16 березня зафіксували перші два випадки коронавірусу. Містян закликають не панікувати, а відповідально дотримуватись режиму карантину. З 17 березня у Києві обмежать роботу закладів громадського харчування і ТРЦ.

Уряд вирішив з 18 БЕРЕЗНЯ зупинити роботу метрополітенів і заборонити внутрішні перевезення в Україні – авіа, залізничні та автобусні. На час карантину штрафуватимуть власників київських магазинів, продавці у яких працюють без масок. Перевірки магазинів проводитимуть інспектори Держпродспоживслужби.

Уряд ЗАПРОВАДИВ КАРАНТИН в Україні на три тижні у зв’язку з поширенням коронавірусу COVID-19, а у Києві − з 12 березня до кінця місяця. З 15 березня держава на два тижні ЗАКРИВАЄ КОРДОНИ для іноземних громадян.

 Читайте «Нормальні новини» в телеграмі

Фото: ДСНС