The Village Україна розповідає про серіали, на які варто звернути увагу цього місяця.

«Матрьошка»

Russian Doll

Трейлер серіалу «Матрьошка»

День бабака

Надя потрапляє на вечірку в Нью-Йорку, де помирає наглою смертю. І, за прикладом «Дня бабака», повторюється цей самий сценарій раз у раз. За «Матрьошку» відповідає зірка «Парків і зон відпочинку» Емі Полер, а в головній ролі – Наташа Ліонне зі ще одного серіалу Netflix «Помаранчевий – хіт сезону».


Прем’єра: 1 лютого

Сезон: 1-й

Сервіс: Netflix

Шоуранерки: Наташа Ліонне («Помаранчевий – хіт сезону»), Емі Полер («Парки і зони відпочинку»), Леслі Хедленд («Кохання без зобов’язань»)

У ролях: Наташа Ліонне («Помаранчевий – хіт сезону»), Хлоя Севіньї («Хлопці не плачуть»)

«Ходячі мерці»

The Walking Dead

Трейлер дев’ятого сезону серіалу «Ходячі мерці»

Досі не померлі мерці

Перші сезони телевізійної адаптації коміксу «Ходячі мерці» були історією не лише про зомбі, а про те, як люди поводяться в екстремальних умовах. За останні кілька років власне ходячі мерці відійшли на ще більш далекий план: тепер йдеться про протистояння кількох груп людей, що пережили зомбі-апокаліпсис. Восьмий сезон серіалу розпочався восени, у лютому телеканал AMC покаже другу частину сезону.


Прем’єра: 10 лютого

Сезон: 9-й

Канал: AMC

Шоуранер: Енджела Кенґ («Ходячі мерці»)

У ролях: Ендрю Лінкольн («Справжня любов»), Норман Рідус («Святі із Бундока»)

«Чудотворці»

Miracle Workers

Трейлер серіалу «Чудотворці»

Стів Бусемі у ролі бога

Що було б, якби бог був схожий на актора Стіва Бусемі, а ангел – на Гаррі Поттера? «Чудотворці» – це телевізійна адаптація комедійної книги, яка висміює умовності сучасних релігій. Як саме бог чує молитви? Певно, за це відповідає група ангелів, серед яких Деніел Радкліфф.


Прем’єра: 12 лютого

Сезон: 1-й

Канал: TBS

Шоуранер: Саймон Річ («Чоловік шукає жінку»)

У ролях: Деніел Радкліфф («Гаррі Поттер»), Стів Бусемі («Великий Лебовскі»)

«Дивне місто»

Weird City

Трейлер серіалу «Дивне місто»

Та й годі

YouTube продовжує розвивати свій стримінговий сервіс запуском оригінальних серіалів. Серед іншого – з проектом від режисера «Пастки» Джордана Піла. Як і у випадку із сенсаційним хітом 2017 року, Піл використовує жанрові декорації для соціальної сатири. У «Дивному місті» актуальні питання він порушує вже не через особливості горора, а через наукову фантастику. У головних ролях антології: Марк Хемілл, Росаріо Досон і Майкл Сера.


Прем’єра: 13 лютого

Сезон: 1-й

Сервіс: YouTube Premium

Шоуранери: Джордан Піл («Пастка»), Адам Бернстайн («Студія 30»)

У ролях: Марк Хемілл («Зоряні війни»), Росаріо Досон («Місто гріхів»), Ділан О’Брайєн («Той, хто біжить лабіринтом»), Стівен Йюн («Ходячі мерці»)

«Академія «Амбрелла»

The Umbrella Academy

Трейлер серіалу «Академія «Амбрелла»

Люди Ікс на Netflix

Групу підлітків із надможливостями, серед яких героїня Еллен Пейдж, збирає ментор літнього віку. «Академія «Амбрелла» не приховує, що багато в чому надихалася Людьми Ікс: зрештою, не приховував цього й оригінальний комікс. Окремої згадки варта поява у ключовій ролі Мері Джей Блайдж, яка успішно перейшла зі сцени до кіно. Також треба зазначити, що персонажа Пейдж звуть Ваня.


Прем’єра: 15 лютого

Сезон: 1-й

Сервіс: Netflix

Шоуранер: Стів Блекмен («Фарго»)

У ролях: Еллен Пейдж («Люди Ікс»), Мері Джей Блайдж («Ферма «Мадбаунд»), Том Хоппер («Гра престолів»)

«Стіл шефа»

Chef’s Table

Трейлер серіалу «Стіл шефа»

Смакота

За чотири сезони (і ще один короткий сезон про кондитерські вироби) перший документальний серіал Netflix встиг розповісти історії найкращих шеф-кухарів світу – від Массімо Боттури до Крістіни Тосі. Серед іншого в новому сезоні покажуть кухню Тоскани та півдня Сполучених Штатів.


Прем’єра: 22 лютого

Сезон: 6-й

Сервіс: Netflix

Шоуранер: Девід Ґелб

«Усе на краще»

Better Things

Трейлер третього сезону серіалу «Усе на краще»

Мати

«Усе на краще» спершу подавали як новий продюсерський проект Луї Сі Кея. Та за два сезони творчиня серіалу Памела Едлон довела, що зайвої згадки про партнера вона не потребує – особливо після сексуальних скандалів за участю Луї. Better Things – розповідь про матір-одиначку в Лос-Анджелесі, що водночас виховує трьох дітей і намагається підтримувати кар’єру акторки.


Прем’єра: 28 лютого

Сезон: 3-й

Канал: FX

Шоуранерка: Памела Едлон («Луї»)

У ролях: Памела Едлон («Луї»)

Обкладинка: Netflix