Осінні канікули в школах Києва розпочнуться за планом 25 жовтня 2021 року, каже заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

Зображення: КМДА

Причин для дострокового початку канікул немає, вважають у КМДА.

«Наразі в школах Києва на COVID-19 хворіє трохи більше ніж 800 учнів, що менше ніж 0,3% від загальної кількості столичних школярів. Крім того, у всіх закладах освіти вже вакциновано понад 86% працівників, що є однією з основних умов очної роботи. Враховуючи темпи вакцинації, уже до кінця жовтня ми вакцинуємо практично 100% співробітників», – заявив Валентин Мондриївський.

Він також зазначив, що станом на 13 жовтня майже в усіх закладах освіти ввімкнули опалення, а за вихідні підключать усі заклади освіти в місті.


Зранку 13 жовтня у МОЗ з’явилася інформація про те, що канікули можуть розпочати раніше, 18 жовтня, а не 25 жовтня.

Україна з 23 вересня перебуває в «жовтій» зоні карантину (але Херсонська область переходить у «червону» зону з 15 жовтня). Середня та старша школа в «жовтій» зоні можуть працювати в офлайн-режимі, якщо не менше 80% працівників закладу мають документ про вакцинацію чи одужання від COVID-19.

Якщо в закладі освіти менше 80% працівників мають такі документи, то навчання має продовжуватися в дистанційному режимі.

Початкова школа (1–4 класи), дитячі садочки та спеціальні заклади освіти зможуть працювати в очному режимі за будь-якого рівня карантинних обмежень («жовтого» або навіть «червоного») незалежно від рівня вакцинації працівників.

Працівники шкіл та інших закладів освіти включені до переліку професій, представники яких мають бути обов’язково вакциновані проти COVID-19 для продовження роботи. Якщо до листопада вони не матимуть щеплення проти COVID-19, то будуть відсторонені від роботи на період карантину без збереження зарплати.

 Читайте «Нормальні новини» в телеграмі

обкладинка: Нова Українська Школа