Медичний портал Helsi.me запустив попередній онлайн-запис на вакцинацію від COVID-19, яка проходить у Міжнародному виставковому центрі, біля метро «Лівобережна» в Києві.

Записатися можна на конкретний час, щоб не марнувати часу на стояння в черзі.

Як записатися

  • перейти на сайт сервісу Helsi.me;
  • вибрати зручний день та час і відправити заявку;
  • отримати смс із підтвердженням. Його потрібно буде показати на вході до МВЦ разом із паспортом і попередньо зареєстрованою заявкою на щеплення у додатку «Дія»;
  • приїхати вчасно до МВЦ та вакцинуватися.

Усі дані про вакцинацію та міжнародне свідоцтво про вакцинацію будуть доступні в застосунку Helsi. Туди надійде й нагадування про те, що треба ввести другу дозу.

Завантажити додаток можна на AppStore і Google Play.

Попередній запис на вакцинацію доступний лише для центру вакцинації в Києві. Проте там будуть щепити всіх, хто залишив заявку в «Дія» незалежно від місця реєстрації.


Центр вакцинації для зареєстрованих у «Дії» відкрили 29 травня. Там роблять щеплення тим, хто записався в додатку «Дія». На вихідних 5–6 червня черги розділили на два потоки – тих, хто отримав запрошення на конкретний час, і тих, хто прийшов отримати щеплення в порядку живої черги. Попри це, 5 червня біля МВЦ вишукувалися кілометрові черги, чекати доводилося кілька годин. Щеплення там роблять китайським препаратом CoronaVac, який схвалила до використання ВООЗ.

 Читайте «Нормальні новини» в телеграмі

Обкладинка: Олексій Морозов для The Village Україна