Білорусь заборонила в’їзд на свою територію з України, Польщі, Литви й Латвії, передає Tut.by.

Пункт пропуску на кордоні між Україною та Білоруссю «Новая Гута» / Фото: Tut.by

«З огляду на епідемситуацію в суміжних країнах Білорусь тимчасово обмежує в’їзд на свою територію через наземні пункти пропуску окремих категорій фізичних осіб з Латвії, Литви, Польщі й України», – заявили в Держприкордонкомітеті Білорусі.

Обмеження не стосуються дипломатів; водіїв, які виконують міжнародні автоперевезення на спеціальному транспорті; членів поїзних і локомотивних бригад міжнародного залізничного сполучення.

Водночас аеропорт «Мінськ» продовжує приймати пасажирів, як і раніше.


З 9 серпня в Білорусі тривають протести проти фальсифікації виборів і насильства щодо мирних демонстрантів. Учасники вимагають відставки Олександра Лукашенка. У перші дні протестів поліція затримала майже 7 тисяч протестувальників, понад 200 людей отримали травми, п’ятеро загинули.

Євросоюз не визнав результати президентських виборів у Білорусі та засудив насильство щодо протестувальників. А Верховна Рада України підтримала введення санкцій проти Білорусі.

Через нестабільну політичну ситуацію IT-компанії почали вивозити своїх працівників із Білорусі (затримання ІT-спеціалістів і тривалі відключення інтернету – це ризик для бізнесу). 4 жовтня Україна спростила в’їзд і працевлаштування для ІТ-фахівців із Білорусі.

 Читайте «Нормальні новини» в телеграмі

Обкладинка: Tut.by