Новий проєкт Генплану Києва дозволяє будівлю висотних комплексів лише за межами центру міста. Так хочуть поліпшити «архітектурно-просторову композицію столиці», повідомляє КМДА.

«Створення висотних домінант ми передбачаємо лише на периферійних територіях, зокрема, на в’їзних магістралях на проспекті Миколи Бажана та Харківському шосе, біля станції метро «Лісова» і вулиці Кіото, на перетині проспектів Палладіна та Перемоги, на перетині проспекту Академіка Глушкова та Кільцевої дороги, на перетині Столичного шосе та вулиці Заболотного», – коментує начальник КО «Київгенплан» Сергій Броневицький.

Споруджувати висотні комплекси пропонують, зокрема, на правобережжі – у районі Либідської та Деміївської площ, вулиці Амосова, Автозаводської,  Виговського, проспекту Правди, на Петрівці, перетині проспектів Перемоги та Повітрофлотського проспекту. На лівобережжі – у районах Дніпровської набережної, проспекту Шухевича, вулиці Електротехнічної та проспекту Бажана.

Висотність забудови визначатимуть згодом, коли розроблятимуть плани зонування територій цих зон. При цьому враховуватимуться природний рельєф, поверховість наявної забудови та інші пункти. 


КМДА презентувала проєкт нового Генерального плану Києва у грудні 2019-го. Новий генплан не передбачає значного розширення меж міста й розрахований на 3,8 мільйона постійних мешканців Києва.

Після закінчення карантину проєкт генплану винесуть на громадське обговорення.

 Читайте «Нормальні новини» в телеграмі