У Карпатах починає роботу табір Gen.Camp для психологічної реабілітації дітей, які постраждали від війни. Це безоплатна ініціатива громадської організації Gen.Ukrainian, яку фінансує фундація Олени Зеленської.

Зміна триває три тижні, упродовж цього часу із дітьми працюють терапевти, які допомагатимуть стабілізувати їхній психоемоційний стан.

У 2022-му табір базувався в Іспанії. У Карпатах зміни проходитимуть згідно з удосконаленими підходами, додатковими протоколами та авторською програмою, яку розробили українські фахівці з урахуванням глибини травм, які отримали діти, кажуть організатори.

Зокрема, у таборі готові приймати дітей, які ставали свідками вбивств, втратили батьків або пережили окупацію.

Програма базується на когнітивно-поведінковій та кататимно-імагінативній терапії.

У 2023-му у межах Gen.Camp реабілітацію також можуть пройти підлітки віком від 12 до 15 років. Для них також розробили освітню програму профорієнтації.

Перша зміна у Карпатах стартує 17 квітня. Загалом на 2023 рік запланували п’ять-шість змін табору. Перша зміна сформована, водночас триває набір до інших змін.

Дізнатися про програму детальніше та подати заявку на участь у таборі можна за цим посиланням.

Цей матеріал підготували за підтримки наших читачів


Про те, як працювати з дитячими травмами, ми спілкувалися з психологинею Оксаною Шльонською, яка курує реабілітаційний проєкт Gen Camp і має досвід роботи з травмою війни з 2014 року.


Ми також публікували добірку варіантів для літнього відпочинку для дітей в Україні на 2023 рік.

 Читайте «Нормальні новини» в телеграмі

Фото й обкладинка: Gen.Ukrainian