Українські спортсмени отримали нові нагороди на Паралімпіаді в Токіо.

Так, легкоатлетка Оксана Зубковська виборола золоту медаль зі стрибків у довжину. Вона виграла у фіналі у класі Т12 з результатом 5,54 метра.

Українець Роман Полянський став чемпіоном з академічного веслування. Він здобув золото у класі PR1. Дистанцію 2000 метрів спортсмен подолав із результатом 9 хвилин 48,78 секунди.

Плавець Андрій Трусов виборов «срібло» в комплексному плаванні на 200 метрів (клас SM7).

Олександр Назаренко у фіналі змагань з дзюдо у ваговій категорії до 90 кг отримав бронзову медаль.

Паралімпійські ігри офіційно відкрилися в Токіо 24 серпня. Вони триватимуть до 5 вересня. У Паралімпіаді виступатимуть 143 українські спортсмени, які змагатимуться в 15 видах спорту.

Наразі Україна на п'ятому місці за кількістю нагород. Українські спортсмени отримали 43 нагороди: 10 золотих, 22 срібних і 11 бронзових.