Американська компанія Orbital Assembly Corporation планує побудувати перший у світі космічний готель Voyager Station, пише Daily Mail.

Будівництво готелю на орбіті Землі хочуть почати у 2025 році, і у 2027 він уже може запрацювати. Це буде станція з ресторанами, кінотеатром, спа-салоном, тренажерним залом і кімнатами, розрахованими на 400 осіб.

На зовнішній стороні станції планують розташувати 24 капсули для проживання екіпажу. Деякі з них збираються продати компаніям, уряду та приватним особам.

Космічна станція буде мати форму 200-метрового кола, що буде обертатися, аби створити штучну гравітацію, яку встановлять на рівні, аналогічному гравітації на Місяці.

Як буде виглядати космічний готель. Відео: The Gateway Foundation

Інформації про вартість будівництва та проживання в готелі поки немає. Orbital Assembly Corporation спочатку планує випробувати концепцію на маленькому прототипі станції.


Компанія Ілона Маска SpaceX планує почати комерційні польоти в космос наприкінці 2021– на початку 2022 року. У першому польоті візьмуть участь четверо людей. Вони проведуть на орбіті до п’яти днів.

 Читайте «Нормальні новини» в телеграмі

Фото й обкладинка: Voyager Station