Освітня платформа Prometheus та медична платформа INgenius запускають безкоштовний курс про коронавірус, повідомив співзасновник платформи Іван Примаченко.

«Стартує безкоштовний онлайн-курс, який розвінчує поширені міфи та надає достовірну інформацію щодо нової коронавірусної інфекції COVID-19. У цьому курсі стисло та доступно викладені найважливіші факти, зібрані аворитетними вченими та міжнародними організаціями охорони здоров’я», – розповів Примаченко.

За словами Примаченко, глядачі курсу дізнаються про те, наскільки небезпечна коронавірусна інфекція, основні симптоми та ускладнення, кому може допомогти медична маска, чи передається вірус від домашніх тварин.

Курс складається з відеолекцій, презентації, що у стислому вигляді містить найважливіші факти про нову хворобу, а також тесту, завдяки якому ви зможете перевірити свої знання.

Автор курсу – кандидат медичних наук, член експертної групи МОЗ України «Інфекційні хвороби. Дитячі інфекційні хвороби. Паразитологія» Федір Лапій.

Курс доступний за лінком. 


Раніше у ВООЗ повідомили, що Європа стала новим епіцентром пандемії коронавірусу через збільшення випадків захворювання в Італії та сусідніх країнах.

Напередодні Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) оголосила пандемію коронавірусу.