Нова марка «Укрпошти» з українською «Мрією» вийде 28 червня, повідомили в компанії. До неї також випустили конверт та листівку.

Тираж марки  3 мільйони, придбати її можна буде у відділеннях «Укрпошти» або в онлайн-магазинах компанії. На одну людину продаватимуть не більше 2 маркованих аркушів, 5 конвертів та 5 листівок, повідомив гендиректор «Укрпошти» Ігор Смілянський.

Ілюстрацію ще до початку війни створила 11-річна дівчинка Софія Кравчук із Волинської області. На ній зображений один із найбільших у світі літаків «Мрія» українського виробництва.

«Росіянам вдалося знищити найбільший літак у світі, наше творіння. Але їм не вдасться знищити нашу справжню мрію і прагнення до свободи», – пишуть в «Укрпошті».

Цей матеріал підготували за підтримки наших читачів


Вихід нової марки анонсували наприкінці квітня. 

Росіяни знищили флагман української авіації Ан-225 «Мрія» під час атаки на аеродром Гостомеля. На момент вторгнення «Мрія» перебувала на ремонті, тому не встигла вилетіти з України.

Також «Укрпошта» обрала ескіз для марки «Доброго вечора, ми з України!» За результатами голосування перемогла ілюстрація, на якій зображено трактор, що тягне російський танк. Марку планують випустити в середині липня накладом 5 мільйонів.

 Читайте «Нормальні новини» в телеграмі