Іван Дорн виступатиме на Europe Stage фестивалю Sziget 2019. Концерт заплановано на 11 серпня.

«Сцена Europe Stage представляє артистів на межі європейського прориву. З останнім альбомом OTD Іван Дорн вже кинув виклик кордонам, здобувши увагу далеко за межами Східної Європи. Про його музику пишуть Billboard і Complex, а вміле поєднання хаусу 90-х, поп-музики, ню-диско, фанку та фрі-джазу робить його одним із найсміливіших новаторів на українській сцені», – анонсують концерт Дорна на фестивалі організатори.

Також на фестивалі виступатимуть шведська співачка Sophie Hunger, італійський гурт Coma Cose, рокери з Латвії Carnival Youth, нідерландці Jungle By Night, бельгійське реп-тріо L’Or du Commun, чеський гурт Pipes and Pints та інші.

У минулі роки на сцені Sziget Europe Stage виступали українці ONUKA, 5’nizza, Brunettes Shoot Blondes, Kadnay, Atomic Simao та українсько-білоруський гурт Brutto.


Sziget відбудеться 7-13 серпня. Хедлайнерами цьогорічного фестивалю будуть Ед Ширан, Florence + The Machine, Foo Fighters, The 1975, Post Malone, Twenty One Pilots, Martin Garrix і The National.