Прикордонники не впустили білоруського співака Макса Коржа в Україну. Про це повідомив віце-прем'єр-міністр В'ячеслав Кириленко.

«Прикордонники не впустили до України білоруського репера Макса Коржа, який неодноразово виступав у окупованому Криму, а тепер вирішив погастролювати у Києві», – йдеться у заяві В'ячеслава Кириленка.

29 жовтня СБУ повідомляло. що у діях співака не виявили загрози національній безпеці

Раніше повідомлялося, що СБУ зняла заборону на в'їзд до України для білоруського співака Макса Коржа. Таке рішення пояснили тим, що у діях співака не виявили загрози національній безпеці. До цього Макс Корж отримав заборону на в'їзд до України у лютому 2016 року, коли планував тур Україною.

Виступ Макса Коржа у Києві було заплановано на 23 грудня 2017 року.


Іноземні діячі культури порушують українське законодавство, приїжджаючи з гастролями до анексованого Росією Криму через закриті Україною пункти пропуску. Заборону на в’їзд отримували також російські музиканти, які підтримують російську анексію Криму.

За ухваленим у жовтні 2017 року законом, організатори гастролей повинні за 30 днів до їх початку звернутися із запитом до СБУ, щоб перевірити наявність заборони на в’їзд для музкантів з країни-агресора.


У жовтні 2017-го російському реперу В'ячеславу Машнову, який виступає під псевдонімами Гнойный та Слава КПСС, заборонили в’їзд до України. У вересні на три роки закрили в'їзд іншому російському реперу – Басті.

У червні 2017 року повідомили про заборону для блогера Іллі Варламова.

У квітні російська співачка Лоліта Мілявська повідомляє, що її зняли з потяга у Конотопі через заборону в’їзду до України.

У березні 2017-го СБУ підтвердила, що російському дизайнеру Артемію Лебедєву заборонений в'їзд. У березні також заборонили в'їзд учасниці Євробачення-2017 від Росії Юлії Самойловій.