У потягах Інтерсіті будуть показувати відео експедиції Ukraїner, яка досліджує Україну. Про це у Facebook повідомив засновник проекту Богдан Логвиненко.

«Ну що, вітаю усіх, хто вболівав за хороший контент в Інтерсіті. Боротьба і переговори тривали більше року. Навіть складно сказати, що зайняло більше часу — боротьба чи переговори.

Але в результаті усе вирішилось дуже швидко тоді, коли змінилась компанія, що обслуговує ці монітори. Дякую усім, хто допомагав, усім, хто потрапив під перехресний вогонь, усім, хто писав листи, розслідував діяльність попередньої компанії, відповідальним працівникам Укрзалізниці і УЗШК».

Монітори в потязі Інтерсіті. Фото: Ukraїner

У коментарі для The Village Україна Богдан пояснив, що ці відео будуть показувати у потягах всіх напрямків.

«В ефір потрапляє кілька плейлистів. Перший: «Місця» – це однохвилинні ролики про різноманітні цікаві місцини в Україні з субтитрами накладенами на самому відео. В нас їх вже більше 50-ти. Другий плейлист – «Історичні регіони України з дрона» – це 2-3 хвилинні відео про найцікавіші місця кожного із українських регіонів: Полісся, Буковина, Приазов'я, Полтавщина та інші.

Нам просто неймовірно приємно, що одна з ідей, яку переслідує проект – відкривати Україну і заохочувати інших до відкриттів підтримана Укрзалізницею, оскільки вони і є поки, напевно, найзручнішим після авто в Україні засобом для відкриттів».


Історія з розміщенням контенту від Ukraїner у потягах тривала більше року. Спочатку пропозицію з розміщення відхилили, натомість на моніторах показували рекламу за участі дружини Віктора Медведчука Оксани Марченко. Повідомлення про це викликало активне обговорення у соціальних мережах.

Це стало підставою для розслідування від проекту «Слідство. Інфо». Журналістам вдалося з'ясувати, що компанія «Ай Ком», яка займалася розміщенням контенту на моніторах потягів Інтерсіті, пов’язана із оточенням міністра інфраструктури часів Януковича Бориса Колеснікова.

Обкладинка: Ukraїner