Влада Парижу ввела обмеження швидкості 30 км/год майже на всіх вулицях міста, повідомляє Local.

Обмеження запрацюють до кінця серпня. Їхня мета – знизити кількість аварій і шумове забруднення, а також «адаптувати» місто до боротьби зі зміною клімату.

Після серпня тільки головна кільцева дорога навколо Парижа, основні бульвари й артерії, включаючи Єлисейські поля, збережуть більш високі обмеження швидкості (70 км/год), але незабаром і там буде знижено обмеження до 50 км/год.

Наразі вже близько 60% вулиць французької столиці мають обмеження у 30 км/год, а з 2016 року багато інших були скорочені до односмугових або зроблені повністю пішохідними.

За даними місцевого агентства зі статистики транспорту, середня швидкість руху центром Парижа з 7:00 до 21:00 становить 11,6 км/год, а на кільцевій дорозі – 30,9 км/год.

Крім цього, із наступного року мотоцикли та скутери, яким зараз можна паркуватися безкоштовно, також повинні будуть почати платити.


Також у 2022 році більшості транспортних засобів буде повністю заборонено в’їжджати в центральний район Парижа – перші чотири округи столиці, включаючи два острови на річці Сена та вузькі вулички Маре.

 Читайте «Нормальні новини» в телеграмі