У Києві впроваджують інтелектуальну транспортну систему відеонагляду (ІТС), повідомляє КМДА.

В адміністрації разом із КП «Інформатика» й Управлінням патрульної поліції  визначили локації міста, де трафік найінтенсивніший. Із них інтелектуальна система відеонагляду розпочне аналіз і розрахунок регуляції.

Спочатку в тестовому режимі камери аналізуватимуть перехрестя бульвару Лесі Українки, вулиці Басейної, вулиці Мечникова та вулиці Льва Толстого, а також площу Перемоги та Європейську площу.

Загалом визначили 65 основних магістралей і виїздів із міста, на яких має запрацювати система.

Після аналізу трафіку та розрахунку транспортних моделей з’явиться можливість збалансувати потоки машин, корегувати роботу світлофорів і врегулювати обмеження на в’їзд для вантажного транспорту.


Основна мета інтелектуальної транспортної системи (ІТС) – врівноважити навантаження на дорогах, якісно організувати роботу громадського транспорту.

Система в режимі онлайн збирає масив інформації, аналізує його й автоматично ухвалює рішення щодо оптимізації трафіку. Вона може передбачити затор ще до того, як він виникне, і перенаправити автомобільні потоки на менш завантажені ділянки доріг.

Редакція The Village Україна розповідала, що таке інтелектуальна транспортна система та чи допоможе вона виправити транспортну ситуацію в Києві.

 Читайте «Нормальні новини» в телеграмі