На двох чоловіків, які пропонували перехожим на Володимирському узвозі в Києві сфотографуватися з птахами за гроші, патрульні поліцейські склали адмінпротоколи.

«На жаль, мало хто усвідомлює, що таким способом над твариною знущаються та завдають неабияких страждань», – кажуть у поліції.

Перший чоловік пропонував сфотографуватися з голубами. У нього було шість птахів, які тіснилися в пластикових контейнерах без води та їжі. Документів на них чоловік надати не зміг. Протокол склали за частиною 2 статті 89 (жорстоке поводження з тваринами) КУпАП, що передбачає штраф від 3400 до 5100 гривень і конфіскацію тварин. Птахів вилучили у безпечне місце до рішення суду.

Другий чоловік пропонував сфотографуватися з одним соколом. На нього винесли постанову за статтею 89 (жорстоке поводження з тваринами) КУпАП, яка передбачає штраф 3400 гривень.

Про використання тварин у комерційних цілях на Володимирському узвозі поліцейські дізналися завдяки зверненню зоозахисників. Усіх, хто також побачить подібне використання тварин, закликають повідомляти про це за номером 102.


У березні зоозахисна організація UAnimals встановила у 12 містах України сітілайти, які пропагують відмову від експлуатації тварин для фото.

 Читайте «Нормальні новини» в телеграмі

Фото: Патрульна поліція Києва