«Укрзалізниця» пообіцяла звільнити провідницю вагона та працівників потяга, у якому чоловік уночі побив і намагався зґвалтувати пасажирку (журналістку Анастасію Лугову).

«Працівників, через недбалість яких сторонній чоловік проник до потяга №9/10 «Маріуполь – Київ» і побив пасажирку, буде звільнено із займаних посад. Зазначені співробітники проявили недостатній професійний рівень і допустили низку порушень», – сказали в компанії.

Звільнять провідника вагона, у якому стався інцидент, начальника потяга, інструктора поїзних бригад, старшого майстра вагонного депо резерву провідників і заступника начальника Маріупольського вагонного депо.

Компанія провела інструктаж усіх провідників, щоб не допустити більше таких ситуацій.

Переглянути цей допис в Instagram

Вчора 31.07 в поїзді «Маріуполь-Київ» близько 3:00 на мене було скоєно напад. В купе я була з сином. Прокинулася від ударів по голові. Невідомий пробрався до нашого купе, вдягнений був дише в труси, заблокував двері і почав бити. Притиснув до ліжка. Тримав за горло і бив багато разів. Я кричала, прокинувся син. Син почав кричати і просити «Не бити маму», на що невідомий розвернувся і хотів вдарити сина. Я затримала удар, пообіцявши, що зроблю все що завгодно, або би він не бив сина. Чоловік перестав агресувати, зняв труси і почав до мене приставати. Я попросила, щоб трішки зачекав, адже син ще не спить і це все бачить. Ввесь час допоки я заспокоювала сина, голий чоловік з ерекцією гладив мені ноги і цілував їх, на мої пручання говорив «Будь умничкой, будь хорошей девочкой и больше не пострадаешь». Я зрозуміла, що потрібно якось вивести чоловіка з купе. Я запропонувала йому вийти, щоб син нічого не бачив. Він погодився, обгорнувся в простиню, вивів мене з купе і завів до свого купе. Двері за мною заблокував на верхній замок. В купе на столі була розрізана диня, з якої стирчав ніж. Тож кричати не було сенсу. Я боялася, що якщо він спроможний на побиття невиної незнайомої жінки, то зарізати ножем, щоб не кричала - не проблема. Чоловік зняв простінь і почав приставати. Але в той час мій син почав плакати і кликати мене. «Ось він шанс на порятунок» - подумала я, і запропонувала вийти і піти заспоїти сина під предлогом, що дитина може розбудить усіх. Чоловік мене відпустив але сказал, щоб я повернулась, інакше він мене знайде і буде гірше. Вийшовши з купе, я забігла до сина і ми босоніж побігли до провідниці. Та спала і не розуміла, що робиться. Чоловік голий по вагону біг в нашому напрямку. Зрозумівши, що тут захисту не знайду, ми побігли до іншого вагону, де я почала кричати і стукати у всі двері. Найгірше те, що ніхто не зреагував. Але про це потім. Ми знайшли захист у провідниці цього вагону. Продовження в каруселі➡️

Допис, поширений Анастасія Лугова (@nastyalugova)

«Укрзалізниця» закликала поновити супровід поїздів далекого сполучення співробітниками поліції.


1 серпня журналістка Анастасія Лугова повідомила в Instagram, що вночі в потязі «Маріуполь – Київ» (у дорозі до Києва) в її купе зайшов невідомий чоловік, почав її бити та хотів зґвалтувати на очах у її сина. Жінці вдалося вмовити чоловіка вийти з купе, а потім забрати сина і втекти до іншого вагона, де її захистила провідниця. Провідниця ж вагону, у якому їхала жінка, не надала допомогу постраждалій, бо спала та не розуміла, що відбувається.

Після інциденту, за словами Анастасії, провідники потяга не хотіли викликати поліцію, пропонували гроші, щоб жінка не зверталася до правоохоронців: боялися втратити роботу. Поліцію, додала Анастасія, викликав її чоловік, який чекав на неї в Києві.

Правоохоронці вже затримали зловмисника: ним виявився Віталій Рудзько із Запоріжжя, який раніше був тричі засуджений за викрадення авто, хуліганство та крадіжку.

 Читайте «Нормальні новини» в телеграмі