В Україні можуть посилити карантин, якщо кількість хворих на коронавірус становитиме 60 людей на 100 тисяч населення. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль в інтерв’ю «BBC Україна».

«Ми ретельно контролюємо параметр кількості активних хворих на 100 тисяч населення. Сьогодні він складає 50 людей на 100 тисяч. Ми зробили для себе ліміт у 60 хворих. Це буде момент, за якого треба буде посилювати карантинні обмеження вже на рівні країни й окремих областей», − пояснив він.

За його словами, також уряд слідкує за завантаженістю ліжок у лікарнях: вона не повинна бути понад 50%.

«Хоча вже є дві області, де завантаженість 52% і 60%. Це сигнал до того, що нам необхідно починати формувати так звану другу лінійку лікарень. Загалом у нас 30 тисяч ліжкомісць для першої та другої хвилі», − додав Шмигаль.


В Україні зафіксували 706 нових випадків коронавірусу за минулу добу. Загалом у країні вже 44 334 випадки коронавірусу, 19 115 людей одужало, 1 159 померло.

 Уряд продовжив адаптивний карантин в Україні до 31 липня: його можуть послаблювати або посилювати в окремих регіонах, залежно від епідеміологічної ситуації.

 Читайте «Нормальні новини» в телеграмі

Обкладинка: КМДА