Запустити 4G на перших станціях київського метро планують уже навесні 2020 року, розповів радник міськголови Києва Максим Бахматов.

«Впровадження 4G у метро – це питання національного масштабу. Закон повинен виконуватись. Є юридичні процеси, яких необхідно дотримуватись. Якщо об’єднаємо зусилля всіх учасників цього процесу, проєкт буде втілено в анонсовані терміни», – пояснив він.

За словами радника, наразі вже погодили всі технічні питання з метрополітеном, а мобільні оператори надали потрібні документи.

У березні 2020 року планують запустити 4G на перших станціях метро. Ними можуть стати станції «Академмістечко», «Житомирська», «Святошин»; «Сирець», «Дорогожичі»; «Героїв Дніпра», «Мінська» та «Оболонь».

«Оператори вже завезли до країни перші партії спеціального обладнання для побудови мережі й очікують на отримання законних підстав для початку виконання монтажних робіт у метро. Повноцінна реалізація інвестиційного проекту залежить від прийняття Київрадою рішення про плату за телеком доступ до об’єктів комунальної власності», – пояснив директор з регуляторного забезпечення «Київстару» Олександр Когут.

Наприкінці 2020 року або на початку 2021 року обіцяють запустити 4G на всіх станціях і в тунелях метро.

 Читайте «Нормальні новини» в телеграмі

Фото: Аня Бобирєва для The Village Україна