Мінрегіон пропонує влаштовувати в парках спеціальні кнопки виклику екстреної допомоги у випадку надзвичайних ситуацій, повідомляє заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Лев Парцхаладзе.

«Наразі переглядаємо норми безпеки у парках. Відтак є пропозиція, яка зараз розглядається – влаштовувати в цих громадських місцях спеціальні бокси із кнопкою екстреного виклику поліції. Це безпека і постійний зв’язок із працівниками служби у разі можливого виникнення надзвичайної ситуації. Тим паче, що у деяких нових парках це вже починають робити. Тому чому б не унормувати це питання і в ДБН», – коментує Парцхаладзе.

У Мінрегіоні провели опитування у Facebook, і за його результатами майже 5 тисяч користувачів проголосували за влаштування кнопок виклику екстреної допомоги у парках.

Такі кнопки хочуть встановлювати у парках, скверах, на майданах, площах та інших публічних місцях під час будівництва чи реконструкцій.


У Києві почали встановлювати кнопки екстреного виклику, через які можна зв’язатися з поліцейським. Такі точки вже є на вулиці Салютній, на Алеї художників, на Пейзажній алеї та в парку «Володимирська гірка».