Патрульна поліція України запускає безкоштовний курс «Патруль#1: Порядок та безпека» на освітній платформі Prometheus.

Курс має «об’єднати зусилля поліції та громадян у забезпеченні та підтримці порядку і безпеки». Зокрема, слухачів курсу вчитимуть основних законів, навчать складати фоторобот, працювати з агресією та надавати медичну допомогу.

Викладачами курсу стануть патрульні, психологи та спеціалісти з питань безпеки й оборони. Записатись на курс можна за посиланням. Початок навчання – листопад 2019 року, курс триватиме два тижні.

Програма курсу побудована на основі дослідження ставлення українців до проблем безпеки та порядку. Опитування показало, що українці готові вчитися, щоб спільно з правоохоронцями бути частиною порядку та безпеки, йдеться у повідомленні.

Курс – це один з етапів комунікаційної стратегії «Порядок – це ти», яку реалізує Патрульна поліція та агентство Postmen. Вона має навчити громадян допомагати правоохоронцям у забезпеченні порядку і безпеки.

Окрім освітнього курсу на Prometheus, вийде онлайн-серіал про роботу патрульних на YouTube, також проводитимуть низку освітніх та масових заходів.