У Львові депутати міської ради встановили нові ставки збору для туристів за кожну добу їх проживання у місті. Зміни почнуть діяти з 1 квітня. 

Якщо вартість житла за добу для одного туриста становить до 350 гривень – туристичний збір 0,2%, від 350 до 750 гривень – 0,3 %, від 750 гривень до 1 200 гривень – 0,4%. Якщо вартість проживання перевищує 1 200 гривень, то збір становитиме 0,5%. 

Збір вираховується від мінімальної зарплати. Тобто, якщо готельний номер коштуватиме 700 гривень за добу, потрібно додатково сплачувати 12 з половиною гривень туристичного збору.

Раніше туристичний збір у Львові залежав від вартості житла та становив 1% від суми проживання за добу. Під вартістю тимчасового розміщення однієї особи вважається загальна вартість житла, незалежно від того, скільки осіб там проживає.

Туристичний збір сплачуватимуть усі, хто перебуватиме у місті з ночівлею. Окрім певних категорій людей, зокрема людей з інвалідністю та дітей до 18 років.


 Нові ставки туристичного збору для туристів затвердили і в Києві. Розмір податку становить 0,4% для українців та 1% – для іноземців. 

Обкладинка: Maxpixel