The Village Україна дізнається, куди можна здати стару техніку на утилізацію.

* В Україні утилізувати небезпечні відходи, включно з побутовою/комп’ютерною технікою, можуть лише організації, які мають відповідну ліцензію для надання таких послуг від Міністерства екології та природних ресурсів України.

Центр управління відходами

Скільки: безкоштовно (для фізичних осіб)

Де: вулиця Полковника Шутова, 16 (завод «Аналітприлад»)

Лінк

Центр надає послуги з утилізації офісам, державним структурам, виробникам та просто споживачам.

Для того щоб здати стару побутову техніку – потрібно залишити заявку по телефону або на електронній пошті. Організація обіцяє, що автомобіль центру забере непотрібну вам техніку і відішле її на переробку. Також можна привезти техніку на адресу центру.


«Екологічні інвестиції»

Скільки: платно, ціни вказані в описі події у Facebook

Де: вулиця Верхній Вал, 4А

ЛІНК

Компанія надає послуги з утилізації для підприємств, але проводить «дні роботи з населенням». Зі слів представника «Екологічних інвестицій», такі заходи проводять раз на півтора місяця, за їхніми датами можна стежити на сторінці у Facebook. Тут прийматимуть дрібну електроніку, оргтехніку, монітори, а ще батарейки, лампи і термометри.


«ЕКО-М»

Скільки: безкоштовно

Де: вулиця Янгеля, 5

Лінк

У підприємстві повідомили, що приймуть на утилізацію будь-яку побутову та комп’ютерну техніку безкоштовно. Якщо техніка габаритна – можуть навіть підлаштуватися під вас і відправити за нею автівку. Офіс розташований біля метро «Політехнічний інститут».


«Екологічна лабораторія»

Скільки: платно, залежно від техніки

Де: вулиця Автозаводська, 2

Лінк

Це підприємство з утилізації працює лише з юридичними особами та надає платні послуги. Для того щоб здати техніку на утилізацію, треба надіслати список обладнання на пошту. «Екологічна лабораторія» оцінить утилізацію кожної позиції і після цього можна укладати договір з надання послуг. Підприємство дає акт виконаних робіт, що є підтвердженням факту утилізації і може бути наданий контролюючим органам.

Список організацій, які утилізують стару техніку, може доповнюватися.

ФОто: 1 - recycle.com.ua; обкладинка - Tina Rataj-Berard / Unsplash