Станом на березень 2019 року соцмережею Instagram в Україні користуються близько 11 мільйонів людей. Про це йдеться у дослідженні комунікаційного агентства PlusOne.

За 2018 рік кількість українських користувачів соцмережі зросла на 50,7%. Мобільний додаток Instagram був найпопулярнішим за кількістю завантажень в Україні.

«Instagram росте значно швидше, ніж Facebook. Якщо темпи росту української аудиторії Instagram збережуться, вже до кінця 2019 року ця соцмережа в Україні впритул наблизиться за обсягами аудиторії до Facebook», – йдеться у дослідженні.

На початку 2019 року кількість українських юзерів Facebook склала 13 мільйонів людей.

Як росте аудиторія Instagram в Україні/PlusOne

Найактивніше Instagram користуються у Києві, Чернівцях, Тернополі, Івано-Франківську та Львові. Найменше – у Чернігові і Запоріжжі.

Аналіз підготовлений на основі даних з рекламного кабінету Facebook, Google, Держстату, Factum Group, Digital 2019 reports from Hootsuite and We Are Social та Appannie.

Facebook у своїй статистиці обліковує користувача Instagram за умови, що протягом останніх 30 днів він хоча б один раз користувався соціальною мережею.

Обкладинка: Le Buzz/Unsplash