Акселератор «Центр підприємництва», створений на базі LvBS (Львівської бізнес-школи УКУ), започаткував програму для стартапів, які працюють в сфері технологій для харчування (food-tech), пише AIN.

Подати заявку на участь у програмі можуть проекти у пріоритетних напрямках логістики та доставки, автоматизації та роботизації, біологічних розробок, мобільних і AR-технологій, а також поліпшення клієнтського досвіду.

Для участі необхідно подати заявку, заповнивши форму за посиланням. Пріоритет надавтиметься командам, у яких є перший прототип продукту та клієнти.

Також, за вимогами програми, команда стартапу має складатись зі щонайменше 3 людей у колективі і хоча б один з членів вашої команди має бути громадянином України та проживати в Україні.

Програма стартує 28 вересня і триватиме 14 тижнів. В обмін на її проходження, «Центр підприємництва» отримає 5% в компанії. Можливі домовленості на інших умовах.

У програму входить понад 500 годин теорії та практики, а також понад 20 менторів та доступ до робочого простору в Центрі Шептицького у Львові. Організатори обіцяють постійний моніторинг результатів росту компанії під час програми та після її завершення та перебування у спільноті LvBS.

Серед менторів акселератора: співзасновник і бізнес-партнер GrowthUP Group Денис Довгополий, засновник Yes & Design і онлайн-журналу Platfor.ma Олександр Акименко, CEO і засновник компанії N-iX Андрій Павлов, засновник мережі Greencubator Роман Зінченко та інші.

Підсумком програми стане демо-дей за участю потенційних інвесторів. Також учасники львівської пограмит мамтимуть можливість представити свій проект для нью-йоркського акселератора FoodX. Кращі команди отримають шанс пройти програму у США.

Обкладинка: rawpixel