Громадський ресторан Urban Space 500 знайшов перші чотири сотні інвесторів. Станом на 21:00 4 березня проект повідомив про 401 учасника.

 86% людей, які вже інвестували в Urban Space 500, з Києва.

 39% учасників проекту – жінки.

 Кожен п’ятий інвестор займається підприємницькою діяльністю, в IT працюють 16% інвесторів, 11% – працюють у громадських організаціях чи благодійних фондах.

28 лютого проект Urban Space 500 підписав договір з НСТУ про оренду приміщення для громадського ресторану. Про це The Village Україна повідомив член менеджерської команди проекту Святослав Попов. Відтепер перший поверх приміщення будівлі на Грінченка, 9 офіційно здають в оренду під Urban Space 500.

Громадський ресторан Urban Space 500 відкриють у Києві 1 вересня 2018 року.

Про запуск кампанії першого в Києві громадського ресторану оголосили 15 березня. Серед перших інвесторів ініціативи – керівний партнер UNIT City Максим Яковер, заступниця міністра енергетики Наталія Бойко, президентка ГО «Гараж Генг» Ірина Соловей, медіа-юрист Тарас Шевченко, громадський діяч Святослав Попов.


 Проект громадського ресторану URBAN SPACE 500 втілює ГО «Інша Освіта» у партнерстві з платформою «Тепле Місто» та управлінською компанією Druzi Cafe. Раніше Urban Space 100 заснували в Івано-Франківську. 80% прибутку ресторану спрямовують на реалізацію некомерційних проектів з розвитку міста. Сто інвесторів вклали по 1000 доларів у реалізацію Urban Space 100. Київський проект нараховуватиме 500 інвесторів.