Англійський «Ліверпуль» за підсумками двох матчів переміг італійську «Рому» у півфіналі Ліги чемпіонів сезону 2017/18.

Перший матч у Ліверпулі закінчився з результатом 5:2 на користь господарів. У матчі-відповіді «Рома» перемогла з рахунком 4:2. Але за підсумками протистояння у наступний етап вийшла англійська команда.

Рахунок у грі відкрив Мане з «Ліверпуля» на 9 хвилині. На 15-й хвилині Мілнер забив у свої ж ворота, чим зрівняв рахунок команд.

Другий гол англійці забили на 26 хвилині. Ще три голи – у другому таймі завдяки ударам Джеко (52 хвилина) та Наінголлана (86, 90+4).

Тепер «Ліверпуль» зустрінеться у фіналі з мадридським «Реалом», який 1 травня переміг мюнхенську «Баварію».

Підсумковий матч відбудеться 26 травня у Києві.

Для «Реала» це 16-й вихід у фінал разом з Кубком чемпіонів. У команди на рахунку 12 перемог.

Для «Ліверпуля» це 8-й вихід у фінал, у п’яти з яких він здобув перемогу.

Фото та обкладинка: Twitter Liverpool FC‏