22 грудня у Києві відкрили перший шоурум екотоварів для дому та особистої гігієни Ozero. Показуємо його зсередини та дізнаємося більше про концепцію, асортимент і ціни.

Компанія Ozero привчає людей до екологічного способу життя і вчить користуватися натуральними товарами. На шоурум наважилися після року роботи онлайн. Зараз асортимент налічує понад 70 позицій екотоварів.

«Багато хто з покупців усе ж хоче подивитися продукцію наживо. Адже зрозуміти, якою на дотик є, наприклад, люфа – натуральний спонж – рослина, що підійде для миття будь-якої поверхні, непросто, поки не візьмеш її до рук», – пояснюють засновники Ozero.

Ozero розташоване на другому поверсі студії Roslynka. Засновники екошоуруму хотіли, аби приміщення було просторим, світлим і відображало філософію компанії. Тобто без нічого зайвого.

 Ozero

Де: вулиця Гарматна, 1

Коли: понеділок – п’ятниця, 11:00-18:00

Ціни: бамбукові чашки – 400 грн, люфа – 75 грн, бамбукові зубні щітки – 180 грн, авоськи – 260 грн

В Ozero є кілька напрямків: продукти для особистої гігієни, для кухні та для take-away. Товари привозять з Німеччини, Франції, Великобританії, Туреччини та України. Усі виробники дотримуються філософії zero waste («нуль відходів») і виготовляють якісний продукт, стверджують засновники. Щоб обрати найкращих, Ozero тестує десятки аналогів.

Також у шоурумі можна буде проконсультуватися з питань екоадаптації, поспілкуватись, послухати лекції та поставити запитання про стиль життя zero wastе людям, які знають про це з власного досвіду.

У планах на найближчий рік розширити асортимент щонайменше удвічі та запустити онлайн-магазин.

З квітня 2019 року Ozero працює у коворкінгу Izone за адресою: вулиця Набережно-Лугова, 8.