Авоська – не просто актуальний аксесуар цього сезону, а й альтернатива поліетиленовим пакетам для продуктів. Її можна легко носити з собою у сумці чи рюкзаку й використовувати за потреби. Не варто забувати, що занадто дрібні речі можуть випадати через сітку.

Редакція The Village Україна зібрала добірку авосьок, з якими можна залишатися стильними і допомагати довкіллю.

Inner

Бренд макраме декору та аксесуарів пропонує авоськи, які не схожі на інші. Засновниця бренду самостійно плете їх із джута. Термін виготовлення – 2-3 дні. Сумка залишатиметься актуальною і під час відпустки й буде гарно поєднуватися з солом’яним капелюхом.

Скільки: 600 грн

Лінк

ECODIS

Авоськи французького виробника ECODIS привозить онлайн-магазин екотоварів ОZERO. Сумки виготовляють з органічної бавовни, що дає змогу використовувати їх як екологічну альтернативу пластиковим пакетам. Авоська містка і може витримувати навантаження до 10 кілограмів. Вона доступна в трьох кольорах: білому, бірюзовому та сірому.

Скільки: 220 грн

Лінк

UA Edition

Авоську створили українські майстри спеціально для OZERO. Може витримувати навантаження до 20 кілограмів – тому в ній можна сміливо носити ноутбук і не тільки. Сумка є у чорному, білому, червоному та бордовому кольорах.

Скільки: 185 грн

Лінк

AVOSKA

Авоська доступна у 10 кольорах – можна вибрати навіть персикову, ментолову та лимонну. Її в’яжуть вручну зі стовідсоткової бавовни. Можна вибрати розмір сумки: S – 299 грн; М – 349 грн; L – 399 грн. Бренд також проводить майстер-класи з в’язання авоськи.

Скільки: від 299 грн

Лінк

W8LESS

Авоська на 100% виготовлена з бавовни, ручної роботи. Доступна в яскравих кольорах: помаранчевому, зеленому, червоному та рожевому.

Скільки: 250 грн

Лінк

Обкладинка: AVOSKA