The Village Україна розповідає про заклади, які відкрили в Києві за липень. Раніше ми розповідали про відкриття червня.

Цей матеріал підготували за підтримки наших читачів


Leilia Bakery

Де: вулиця Гончара, 15/3

Коли: 07:30–15:00 (з вівторка до неділі), понеділок – вихідний

Instagram

Leilia Bakery – це пекарня, яку відкрила Лейла Туваклієва (goodwine, «Київ Волонтерський») у закладі TC Pizza на Гончара. У меню – випічка та фірмові позиції на зразок круасанів і медовика. Працюють щодня із 07:30, крім понеділка.

Thai Spot

Де: Kyiv Food Market, вулиця Московська, 8

Коли: 11:00–22:00

Instagram

Thai Spot – це корнер із тайською кухнею на фудхолі Kyiv Food Market, який запустив шеф-кухар Pie Spot Ілля Сьомін. У меню – власна версія том яму з додаванням білої риби, а також карі з куркою та гострі курячі крила.

«Купер та Мері»

Де: Kyiv Food Market, вулиця Московська, 8

Коли: 11:00–22:00

Instagram

«Купер та Мері» – це заклад на другому поверсі Kyiv Food Market. У форматі від співзасновника фудхолу Алекса Купера («Молодість», Shalom) страви, які готують із продуктів із київських ринків і від локальних фермерів. Також готують фірмовий коктейль Bloody Mary. Раніше в цьому приміщенні працював ресторан Wow Crabs від ресторанної компанії La Famiglia.

Orang + Utan

Де: вулиця Житньоторзька, 4/16

Коли: 10:00–21:00

Instagram

Orang + Utan – це мережа кафе з вегетаріанськими стравами. Серед іншого в меню супи, сендвічі та роли. Найбільший заклад відкрили навпроти Житнього ринку на Подолі.

Names

Де: вулиця Сагайдачного, 23/8

Коли: 09:00–21:00

Instagram

Names – це кафе на вулиці Сагайдачного. У меню – «прості та зрозумілі кожному позиції» на зразок сирників, бургерів і пасти. Також є вегетаріанські страви та режим pet-friendly. Раніше в цьому приміщенні працював заклад «Сосисочна».

Meat Bar від «М’ясторії» на Софійській площі

Де: вулиця Володимирська, 18/2

Коли: 10:00–20:00

Instagram

Meat Bar – це новий формат закладу від мережі магазинів і м’ясних ресторанів «М’ясторія» на Софійській площі. На відміну від звичайних «М’ясторій», тут можна швидко взяти із собою бургер чи набори м’яса. Раніше в цьому приміщенні працювала кав’ярня Baobab.

Stone Coffee

Де: вулиця Шота Руставелі 15-А

Коли: 08:00–21:00

Instagram

Stone Coffee – це кав’ярня на вулиці Шота Руставелі. Готують фільтр-каву та класичні кавові напої, увечері пропонують коктейлі. Раніше в цьому приміщенні працювали заклади «Чашка», Eat Easy та Salateira Store.

Coffeereligia

Де: вулиця Володимирська, 51-53

Коли: 08:00–20:00

Instagram

Coffeereligia – це мережа кав’ярень, яка розвивається в Києві з 2021 року. Новий заклад відкрили на вулиці Володимирській напроти Оперного театру. Окрім кави та гарячих напоїв, згодом запустять і бар із коктейлями й ігристим.

UnderWu

Де: вулиця Велика Васильківська, 44-А

Коли: 12:00–21:00

Instagram

UnderWu – це коктейльний бар поблизу площі Льва Толстого, який запустив співзасновник ресторану Satori Ігор Постоєнко. В основі концепції – музичний формат. До коктейлів складають плейлісти відомих музикантів, також умикають вініли з колекції.

Alisa

Де: вулиця Ломоносова, 79

Коли: 08:00–20:30

Instagram

Alisa – це кафе в Голосіївському районі зі сніданками протягом усього дня та кавою. Також умикають музику на вініловому програвачі.

Filtrofil

Де: вулиця Ломоносова, 79

Коли: 08:00–21:00 (будні) 09:00–21:00 (вихідні

Instagram

Filtrofil – це кав’ярня в ЖК Respublika на Теремках, яку відкрив Андрій Гуневський («Хай росте», Feat Coffee).

  • А також

  • Веганський стритфуд «Шошо Vegan» переїхав на фасад Житнього ринку.

Обкладинка: Orang + Utan