В Україні почали зйомки фільму «День, коли я зустрів Спайдермена» – першого повнометражного ігрового кіно від початку повномасштабної війни. Це проєкт студії Mamas Production, відеопродакшн AMO Pictures та Об’єднання українських продюсерів (ОУП).

Автори визначають жанр фільму як воєнну драму з елементами фантастики. Стрічка розповідає історію волонтерки, яка відкриває в собі надприродні здібності та рятує майбутнє хлопчика з Бучі.

«Хтось знає історію школяра Пітера Паркера, який став Спайдерменом. Хтось чув про мільярдера Брюса Вейна, який одягнув костюм Бетмена. Ми розкажемо історію волонтерки Каті, яка відчула в собі суперсилу», – говорить автор ідеї та співпродюсер фільму Антон Скрипець.

Запуск проєкту відбувся на початку травня, зйомки тривають досі у Львові, Києві й інших містах України.

Реліз фільму запланований на осінь 2022 року. Його збираються показувати на стримінгових платформах, фестивалях, телеканалах, а також у кінотеатрах.

«Це перший художній фільм про широкомасштабну війну 2022 року. Ми як компанія креативного сектору віримо, що наша нація має зображувати свої проблеми не лише через документальну призму, а й через переживання й емоції, які дозволяє відчути інструментарій художнього кіно», – кажуть в AMO Pictures.

Цей матеріал підготували за підтримки наших читачів

Автори зазначають, що у фільмі будуть «незвичні рішення не тільки для українського, але й для світового кінематографу».

 Читайте «Нормальні новини» в телеграмі