Японський режисер-аніматор Хаяо Міядзакі працює над повнометражним мультфільмом за книгою японського письменника Йосіно Гендзабуро «Як поживаєш?», повідомив він в інтерв’ю The New York Times.

Книга, написана у 1937 році, розповідає про 15-річного школяра з Токіо, який після смерті батька переїздить до свого дядька. Хаяо Міядзакі називає цей роман одним зі своїх улюблених.

Подробиці про новий мультфільм режисера поки не відомі.

Роботу над цим фільмом режисер анонсував ще у 2017 році. Тоді він називав його своїм «останнім» фільмом. Його планували закінчити до 2020 року, але призупинили роботу через пандемію. Наразі випустити мультфільм збираються до 2023 року.


Це не перше повернення 80-річного Хаяо Міядзакі після завершення карʼєри. Уперше режисер залишив роботу в 1998 році, але вже у 2001-му випустив мультфільм «Віднесені привидами», за який за отримав «Оскар».

У 2013 році Міядзакі знову заявив про припинення кар’єри й у тому ж році зняв анімаційний фільм «Вітер дужчає».

Хаяо Міядзакі – японський мультиплікатор та анімаційний режисер, співзасновник і директор анімаційної студії Ghibli, автор анімаційних фільмів «Мій сусід Тоторо» (1988), «Принцеса Мононоке» (1997), «Мандрівний замок» (2004).

 Читайте «Нормальні новини» в телеграмі

Фото й обкладинка: Wikimedia Commons