Джеймс Спірс, батько американської співачки Брітні Спірс, подав до суду документи про припинення опіки над нею, повідомляє видання The New York Times.

Він був опікуном виконавиці з 2008 року.

«Якщо пані Спірс вірить, що зможе впоратися з самостійним життям, пан Спірс вважає, що їй потрібно дати цей шанс», – заявила адвокатка Спірса Вівіан Лі Торін у клопотанні.

Також адвокатка додала, що «містер Спірс багато разів повторював, що хоче для дочки тільки найкращого». Тому він вирішив припинити опікунство над Брітні й «дати їй шанс жити своїм життям».

Адвокат Брітні Спірс Меттью Розенгарт відповів, що Джеймс Спірс не зможе таким чином уникнути відповідальності та питань під присягою. Крім цього, Розенгарт пообіцяв продовжити розслідування можливих фінансових зловживань батька виконавиці.

Наступне судове слухання у справі про опіку над співачкою має відбутися 29 вересня.


Джеймс Спірс став опікуном співачки у 2008 році, після того, як вона потрапила в психіатричну лікарню через проблеми з наркотиками й алкоголем.

У червні 2021 року Брітні Спірс попросила суд Лос-Анджелеса припинити опіку Джеймса Спірса над нею. 

Співачка заявила, що адвокат Сем Інгем, який представляв її інтереси з 2008 року, не говорив їй, що вона може подати прохання про припинення опіки. Після цього Інгем вийшов зі справи.

Суд дозволив Брітні Спірс обрати адвоката самостійно. У липні її новий адвокат Меттью Розенгарт попросив усунути Джеймса Спірса від опіки над Брітні. 

Наприкінці серпня Джеймі Спірс вимагав у доньки компенсацію близько 2 мільйонів доларів в обмін на відмову від опікунства.

 Читайте «Нормальні новини» в телеграмі

Обкладинка: Jennifer, Wikimedia Commons