Львівський художник і фотограф Артур Абрамів переміг у міжнародному фотоконкурсі National Geographic Traveller India на тему World Public Transport.

Мета проєкту – показати колорит і характерні риси місцевого громадського транспорту. «Громадський транспорт є життєвою необхідністю для місцевих жителів і виступає способом вловити пульс нового місця для туристів», – кажуть організатори.

Серед 32 головних претендентів з різних країн світу журі обрало трьох переможців. Артур Абрамів був єдиним українцем, який брав участь у фотопроєкті та посів перше місце.

 місце  фото Артура Абраміва з електрички Мукачево-Львів.

«На фото ми бачимо, як кондуктор продає квитки, а пасажири звично їдуть цим потягом, щоб повернутися з Карпат. Пасажирам подобається затишок, там вони їдять і п’ють. Деякі пасажири із задоволенням читають улюблені книги, а інші грають у карти. Будь-які конфіденційність та особисті межі швидко стираються», – пояснює автор світлини.

 місце  фото Себастьяна Дьюранда з паризького метро.

 місце  фото Вазіма Саліма з рикшею в Колкаті.

Фотографії переможців публікують на головному сайті NatGeo, а також у друкованому виданні National Geographic Traveller India.


 Переможцем фотоконкурсу Mammal Photographer of the Year 2020 стало фото лисиці, яка вилізла на капот автомобіля.

 Читайте «Нормальні новини» в телеграмі