Українські музиканти записали кліп про толерантність «Різні. Рівні». Спільний маніфест записали Аліна Паш, Сергій Бабкін, Latexfauna, KrutЬ, Gurt [O], YUKO, Constantine та інші музиканти.

«П’ятнадцять зірок об’єдналися та записали пісню, щоб через музику донести українцям важливу думку: ми всі рівні, незалежно від гендерної ідентичності та сексуальної орієнтації», – розповіли творці проєкту.

«Для мене важливо було долучитися до проєкту «Різні. Рівні», бо я максимально різною та рівною відчуваю себе. З дитинства у мене сім’я вкладала поняття вибору. Тема толерантності більше ніж актуальна в Україні. Я відчуваю гостру потребу у відкритому діалозі й обговоренні, що саме вважається толерантністю», – розповіла співачка Аліна Паш.

Режисеркою музичного кліпу стала Анна Бурячкова. «Чим більше ми говоритимемо вголос, чим більше знайомитимемо людей із розумінням і прийняттям себе та інших, тим швидше ситуація буде покращуватись. Це не лише стосується ЛГБТ ком’юніті, а і загальної рівності та інакшості», – розповіла Бурячкова.

Українці також можуть стати частиною проєкту та підтримати ЛГБТ-спільноту. Щоб це зробити, треба перейти на сайт.

За допомогою віртуальної студії звукозапису можна заспівати разом із музикантами. Наприкінці пісні, коли співає хор, у слухача буде 10 секунд, щоб сказати свої слова підтримки, висловити позицію чи заявити про толерантність.

Записавши свій голос на платформі, людина отримає персоналізований варіант «Різні.Рівні» із власним голосом у кінці пісні, яку зможе завантажити собі або поділитися з друзями в соціальних мережах.

Проєкт реалізовували спільно з українською креативною діджитал агенцією ISD Group.


Станом на сьогодні серед 42 мільйонів українців є близько 15% толерантних до ЛГБТ людей, згідно з останніми дослідженнями Pew Research Center.