На Софійській площі у Києві змонтували арт-інсталяцію Дар’ї Кольцової. Це лабіринт, змонтований зі старих дверей та віконних рам.

Проект «Новин немає, але я не вірю... Сім'ї зниклих безвісти – безкінечні пошуки рідних в лабіринті невідомості» присвячено родинам тих, хто зник безвісти внаслідок збройного конфлікту на Донбасі.

«Новин немає, але я не вірю…», Київ, 29 серпня 2017

Лабіринт на площі має на меті нагадати, що родини зниклих безвісти повинні бути визнані жертвами збройного конфлікту, а їх особливі потреби повинні братися до уваги, заявляють організатори – Делегація Міжнародного Комітету Червоного Хреста (МКЧХ).

«Сотні родин досі нічого не знають про долю своїх близьких, що зникли на сході України. Невідомість – це тяжке випробування, яке означає життя між надією та відчаєм. Зникнення рідної людини часто призводить до емоційної та соціальної ізоляції, а також до економічних і юридичних труднощів. І хоча їхні страждання іноді лишаються непоміченими, сім'ї зниклих безвісти – це також жертви збройного конфлікту», – пояснює художниця Дар’я Кольцова. – «Лабіринт побудований із фрагментів неіснуючих більше домівок, ніби зі шматкив життів, які розпалися назавжди».

Арт-кураторка та художниця Дар’я Кольцова

Станом на серпень 2017 року понад 650 родин досі шукають своїх рідних з допомогою МКЧХ.

КОЛИ: 31 серпня – 10 вересня

ДЕ: Київ, Софійська площа