9 серпня на Поштовій площі Porsche Finance Group Ukraine презентувала лавку з можливістю заряджати електронні пристрої.

Лавка, футуристичної овальної форми, має чотири USB-порти і живиться від сонячної енергії. Потужності еколавки дають змогу зарядити телефон, планшет, ноутбук або інший гаджет.

Йоахім Арер

директор Porsche Finance Group Ukraine

«Проект #beecoPFG є частиною соціально-благодійної політики Porsche Finance Group Ukraine, яка передбачає суспільну відповідальність бізнесу перед громадськістю. Тому ми беремо участь у соціально спрямованих заходах та робимо внесок у розвиток країни, в якій працюємо. Мета проекту – сформувати екоінфраструктуру сучасного українського міста, заохотити суспільство до використання інноваційних технологій та digital-трансформації».

Porsche Finance Group Ukraine влаштовує розіграш призів для тих, хто зробить фото лавки з хештегом #beecoPFG. Фото потрібно розмістити у Facebook, і щонайменше 3 переможці будуть обрані рандомно. Деталі конкурсу повідомлять на сторінці PFG Ukraine у Facebook найближчим часом.


Матеріал підготовлено за підтримки Porsche Finance Group Ukraine

Porsche Finance Group Ukraine представлена в Україні компаніями «Порше Лізинг Україна», «Порше Мобіліті» та «Порше Страхове Агентство». Працює в Україні з 2008 року. PFG Ukraine є власністю австрійського «Порше Банку», який належить до «Порше Холдингу» (концерн Volkswagen).

«Порше Холдинг» – найбільше приватне торгове підприємство в Австрії та одне із найуспішніших автомобільних підприємств Європи. Porsche Finance Group Ukraine надає послуги фінансового, оперативного лізингу та кредитування автомобілів Volkswagen, Audi, SEAT, Porsche та MAN як для юридичних, так і для фізичних осіб. Крім того, Porsche Finance Group Ukraine пропонує корпоративним клієнтам послуги з управління автопарком та є посередником при видачі страхових полісів для покупців цих марок автомобілів.