Прямий вихід із метро «Виставковий центр» до центрального входу ВДНГ почнуть будувати у 2022 році, повідомив гендиректор «Експоцентру» Євген Мушкін.

За його словами, фінансування робіт закладено в міський бюджет на 2022 рік, який Київрада ухвалила на засіданні 9 листопада.

Підземний перехід, що веде до головного входу до ВДНГ; Євген Мушкін

Зараз, щоб дістатися головного входу до ВДНГ, треба вийти з метро, перейти наземним переходом зі світлофором на інший бік дороги та ще раз спуститися в підземний перехід.


Ще у 2018 році засновник Urban Crew Влад Самойленко зареєстрував петицію з проханням зʼєднати вихід зі станції «Виставковий центр» з підземним переходом через проспект Глушкова. Вона не набрала необхідної кількості голосів, щоб її розглянула Київрада.

Але у 2019 році КМДА підписала розпорядження про реконструкцію виходу з метро, яка включає обʼєднання виходу з підземним переходом до ВДНГ. Перехід мали облаштувати у 2020 році, але цього не сталося.

Станцію метро «Виставковий центр» відкрили в грудні 2011 року. Під час будівництва станції спорудили три виходи в напрямку вулиці Васильківської. Проєкт передбачав зведення окремого сполучення станції з підземним переходом через проспект Глушкова, але через брак коштів його не побудували.

 Читайте «Нормальні новини» в телеграмі