У Києві можуть ввести нові карантинні обмеження через COVID-19, повідомив міський голова Віталій Кличко в інтерв’ю виданню «РБК-Україна».

За словами Кличка, напередодні можливого збільшення кількості хворих із COVID-19 уже розробляють алгоритм подальшого посилення правил.

Дотримання карантину контролюватиме поліція з Муніципальною вартою, а також співробітники комунальних підприємств.

Які обмеження розглядають

Можуть ввести обмеження, за якого «тільки за наявності QR-коду про вакцинацію людина зможе бути присутньою на масових заходах, ходити в кафе й ресторани, у місця, де є ймовірність близького контакту з великою кількістю людей і поширення інфекції». 

Міський голова також повідомив, що схожі правила можуть стосуватися проїзду в громадському транспорті, але лише в разі різкого погіршення ситуації

«Для того, щоб не вводити повний локдаун, як це було в минулому році, ми розглядаємо різні можливі гібридні обмеження, які зараз використовують деякі країни», повідомив Кличко.

Він наголосив, що варіанти введення нових обмежень поки що лише розглядають.


Кабмін оновив карантинні норми в Україні. Вони почали діяти з 20 вересня. За новими правилами, вакциновані люди зможуть отримати «жовті» та «зелені» COVID-сертифікати, а також привілеї, зокрема відвідувати громадські заклади та масові заходи.

Україна перейшла до «жовтої» карантинної зони з 23 вересня. Розповідаємо, що змінили.

 Читайте «Нормальні новини» в телеграмі