Культурний центр «Краків» на Русанівській набережній планують відкрити в листопаді 2021 року, повідомив депутат Київради та перший заступник голови Дніпровської РДА Олесь Маляревич.

У будівлі продовжують ремонтні роботи. Станом на 1 вересня вже втеплили та виклали керамічною плиткою фасади, зробили гранітні сходи до центрального входу, змонтували алюмінієві вітражі й вікна.

Паралельно розробляють дизайн інтер’єрів. Усі роботи мають завершити до листопада.

Після завершення робіт там буде кінозал, театральна студія, музичні сцени, студія звукозапису, коворкінг і репетиційна база для різних колективів.

Візуалізації Культурного центру «Краків»

Культурний центр «Краків» розташовується в будівлі колишнього кінотеатру «Краків», який побудували ще в 1968 році на Русанівській набережній. Центр почав діяти в жовтні 2015 року. У 2018 році будівлю закрили на капітальний ремонт. На реконструкцію «Кракова» з міського бюджету виділили 118 мільйонів гривень.

Спочатку ремонт здійснювала компанія ТОВ «Інтеграл Буд-Стандарт», але через порушення термінів і технології угоду переуклали з ТОВ «Ж.О.К». Над проєктом реконструкції працювала компанія «BVI Group».

У листопаді 2020 року в кінотеатрі завершили фасадні роботи, проклали комунікації та встановили ліфт.

 Читайте «Нормальні новини» в телеграмі

Фото: Олесь Маляревич

Обкладинка: КМДА